ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PGE Obrót zapewnia energię kolejnym samorządom
04.12.2020r. 10:30 03.12.2020r. 18:01

W wyniku wygranych postępowań przetargowych, PGE Obrót największy sprzedawca energii elektrycznej w Polsce, należący do Grupy PGE, dostarczy w przyszłym roku energię m.in. do Warszawy, Łodzi, Lublina, Częstochowy i Zielonej Góry.

PGE Obrót w 2020 roku wygrała ponad 200 postępowań przetargowych na sprzedaż energii elektrycznej, których łączny wolumen wynosi ponad 2 TWh. Do największych postępowań wygranych przez Spółkę należą przetargi ogłoszone przez miasta: Warszawa, Łódź, Lublin, Częstochowa, Zielona Góra, Opole, Skarżysko-Kamienna i Zamość.

- Dzięki atrakcyjnej ofercie, a także bardzo dobrej obsłudze posprzedażowej wygrywamy kolejne kontrakty, wzmacniając pozycję lidera na rynku sprzedaży energii elektrycznej w Polsce. Efekty przynosi nasze indywidualne podejście do każdej z grup klientów. W tym konkretnym przypadku obsługi podmiotów miejskich jako pierwsi na rynku powołaliśmy specjalną komórkę przeznaczoną do obsługi samorządów i organizacji pożytku publicznego. W planach mamy kolejne działania w tym zakresie, polegające nie tylko na sprzedaży wysokiej jakości produktów i usług, ale także na oferowaniu merytorycznej wiedzy i doradztwa w zakresie funkcjonowania rynku energii - mówi Robert Choma, prezes zarządu PGE Obrót.
W wyniku wygranych w tym roku postępowań przetargowych, PGE Obrót zapewni energię również wyższym uczelniom oraz spółkom miejskim, wśród których znajdują się m.in. Uniwersytet Łódzki, Uniwersytet Adama Mickiewicza w Toruniu oraz Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także Tramwaje Warszawskie, Miejskie Przedsiębiorstwo Komunikacji Łódź, Górnośląskie Przedsiębiorstwo Wodociągów, Wodociągi Toruńskie.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: prostak 04.12.2020r. 16:47
zysk sprzedawcy jest stratą kupującego
Jaką wartość otrzymują podmioty publiczne w zamian za zapłacony zysk?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE