ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Dobrowolna weryfikacja UDT-CERT w zakresie spełnienia wytycznych MRPIT i GIS w trakcie SARS CoV-2
17.12.2020r. 05:04

Konieczność zachowania ciągłości działania zakładów przemysłowych, urzędów, jak również innych organizacji w dobie pandemii, związanej z obecnością wirusa COVID-19, wymusza podjęcie dodatkowych działań zmierzających do zwiększenia bezpieczeństwa pracowników i kontrahentów. Działania te muszą zapewnić kompleksowe podejście przeciwepidemiczne, dopasowane do stanu epidemii. jak również umożliwić bezpieczną komunikację z klientem zewnętrznym w sytuacjach, gdy kontakt on-line nie jest wystarczający.

Podstawą do wdrożenia w organizacji rozwiązań systemowych, mających celu zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i osobom przebywającym na terenie obiektu są wytyczne opracowane przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii we współpracy z Głównym Inspektorem Sanitarnym.

W celu zapewnienia obiektywnej, niezależnej oceny wdrożonych rozwiązań, a także stanu przygotowania i dostosowania do aktualnych wymagań i wytycznych UDT-CERT opracowało usługę audytu organizacji na zgodność w wymaganiami ww. kryteriów.

Mając na uwadze konieczność redukcji ryzyka zakażenia, czynności realizowane w ramach weryfikacji, nie wymagające fizycznej obecności eksperta UDT-CERT, wykonywane są w trybie zdalnym, a liczba zadań realizowanych w obiektach klienta ograniczona została do minimum.

Dodatkowe informacje: https://www.udt.gov.pl/ekspertyzy-techniczne/audyt-covid19


UDT

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE