ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zyska: rozporządzenie o aukcjach OZE na 2021 rok ukaże się niebawem
11.12.2020r. 11:08

Wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska wystąpił na konferencji AEROPAG Energetyki Odnawialnej. Ocenił, że dotychczasowe wyniki aukcji OZE są obiecujące, a już niebawem zostanie przyjęte rozporządzenie o nich w 2021 roku - czytamy w BiznesAlert.pl.

- Co roku wydajemy rozporządzenie o aukcjach OZE, to na 2021 rok ukaże się niebawem, musi się ukazać do końca roku - zapewnił wiceminister klimatu i środowiska Ireneusz Zyska i pełnomocnik ds. OZE podczas konferencji. Przypomniał, że wydłużenie czasu realizacji inwestycji odnawialnych z poprzednich aukcji OZE było formą wsparcia w odpowiedzi na pandemię koronawirusa.
- Mam pierwsze informacje o aukcjach w grudniu. Musimy poczekać na oficjalne wyniki, ale jestem przekonany, że kontraktacja w tegorocznych aukcjach da dynamiczny rozwój sektorów branży fotowoltaicznej i wiatrowej - zapewnił cytowany przez BiznesAlert.pl Zyska. Przekonywał, że wyniki są obiecujące.
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE