ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Świąteczna odsłona kampanii PGE - "Polskie - kupuję to!"
16.12.2020r. 17:01

W okresie przedświątecznym, PGE Polska Grupa Energetyczna uruchomiła kolejną odsłonę kampanii "Polskie - kupuję to!" pod hasłem "Wspierajmy polskich Przedsiębiorców i Producentów... nie tylko od święta!".

W ramach kampanii, PGE opublikowała spot, w którym eksponowane są polskie produkty i potrawy, a rodzina spotyka się z bliskimi na odległość.
Świąteczna odsłona projektu "Polskie - kupuję to!" rozpoczęła się 16 grudnia br. W ramach kampanii został wyprodukowany 45 - sekundowy spot. Kampania prowadzona będzie na YouTube, platformach VOD i w mediach społecznościowych Grupy PGE. Za produkcję spotów odpowiada agencja Film Image.

Projekt "Polskie - kupuję to!" został zainicjowany przez pracowników Grupy PGE w czerwcu br. Patronat nad nim objęło Ministerstwo Aktywów Państwowych. Kampania jest realizowana pod patronatem Fundacji PGE.Dodatkowe informacje o kampanii "Polskie - kupuję to!":

Kampania społeczna "Polskie - kupuję to!" zachęca Polaków do kupowania krajowych produktów i korzystania z lokalnych usług. Narodziła się z inicjatywy pracowników PGE, którzy za pośrednictwem wewnętrznych narzędzi komunikacji zaczęli polecać sobie polskie produkty, a także usługi oraz ciekawe miejsca na weekendy i wakacje w Polsce.

Grupa PGE dostrzegła tę aktywność i zdecydowała się ją wesprzeć. W tym celu stworzony został specjalny blog, gdzie pracownicy mogą dzielić się informacjami odnośnie rodzimych producentów, usługodawców, ale także instytucji kultury. Z czasem projekt nabrał krajowego wymiaru i przerodził się w ogólnopolską kampanię.

W ramach projektu, PGE nawiązała także współpracę z twórcami aplikacji Pola. Dzięki wsparciu PGE aplikacja jest cały czas rozwijana i stanowi unikatową bazę polskich firm, która stale się powiększa.

Landing Page: https://polskiekupujeto.pl/

Facebook: https://www.facebook.com/polskiekupujeto/

Twitter: https://twitter.com/KupujeTo

Hasztag: #PolskieKupujęTo!

Grupa PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE