ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa z nową ambasadorką Zofią Chrzan
17.12.2020r. 14:19

Do grona ambasadorów Energi z Grupy ORLEN dołącza pływaczka Zofia Chrzan. Pasja nastolatki do pływania narodziła się, gdy kilkumiesięczna wówczas Zosia po raz pierwszy trafiła na zajęcia w dziecięcej szkółce pływania. Regularne treningi rozpoczęła w wieku 8 lat, a po kilku latach osiągała już pierwsze rekordy Polski. Po kilku latach treningów pływaczka może pochwalić się imponującymi osiągnięciami.

Obecnie Zofia zajmuje pierwsze miejsca w rankingach zawodników w swoich kategoriach wiekowych i starszych, na dystansach 50 i 100 metrów w stylu klasycznym. Jako członek Kadry Narodowej Juniorów reprezentowała Polskę na Europejskich Igrzyskach Olimpijskich Młodzieży (Azerbejdżan, 2019). Zajęła drugie miejsce na zgrupowaniu Kadry Narodowej w Łodzi, gdzie rywalizowała z seniorkami na dystansie 50 m stylem klasycznym.- Bardzo cieszę się, że dołączyłam do grona ambasadorów Energi. Umożliwi mi to lepsze wsparcie w przygotowaniach do treningów oraz wyjazdów na zawody. Wszelkie rehabilitacje, zabiegi fizjoterapeutyczne, konsultacje dietetyka, przybory pływackie to koszty, które przy pomocy Energa umożliwią mi dalsze kontynuowanie treningów oraz kariery pływackiej - mówi Zofia Chrzan.

Ambasadorka ma nadzieję, że przesunięcie o rok Igrzysk Olimpijskich w Tokio, umożliwi jej szansę na uzyskanie w przyszłym roku wyniku, który zakwalifikuje ją do udziału w tych najważniejszych zawodach.

- Wsparcie młodych sportowców traktujemy jak najlepszą inwestycję, dlatego jesteśmy dumni, że do grona naszych ambasadorów dołączyła kolejna zdolna i obiecująca osobowość. Zosia dzięki talentowi i swojej ciężkiej pracy już dziś ma sporo sukcesów na koncie. Wierzymy, że z naszym wsparciem sięgnie po kolejne laury - podkreśla Justyna Kruszewska, dyrektor Departamentu Marketingu Energi SA.

Pływaczka zdobyła ostatnio tytuł Mistrza Polski 15-latek na 50 i 100 m w stylu klasycznym w Łodzi tego roku. Do najważniejszych dotychczasowych osiągnięć Zofii należą m. in.: dwa złote medale oraz ustanowienie rekordu Polski 15-latek w stylu klasycznym na dystansie 100 metrów (Wrocław, 2020); Złoty medal w kategorii Open na 100 m stylem klasycznym oraz brązowy medal na 50 m stylem klasycznym na zawodach w Słowenii w tym samym roku. Dwa tytuły Mistrza Polski na Zimowych Mistrzostwach Polski 14 latków na 50 i 100 metrów stylem klasycznym (Ostrowiec Świętokrzyski, 2019) oraz dwa tytuły Mistrza Polski na Letnich Mistrzostwach Polski 14 latków na 50 i 100 metrów stylem klasycznym (Olsztyn, 2019). Ostatnim sukcesem jest zdobycie złotego medalu na dystansie 50 m stylem klasycznym podczas Międzynarodowych Zawodów Juniorów V4 w Oświęcimiu w 2019 roku.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE