ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Mała inwestycja - wielkie korzyści
17.12.2020r. 15:29

PGE Dystrybucja Oddział Skarżysko-Kamienna wspólnie z Gminą Jedlińsk zadbały o poprawę bezpieczeństwa na placu zabaw w Wielogórze.

Inicjatywę poprawy bezpieczeństwa dzieci na nowo wybudowanym placu zabaw w Wielogórze podjęli włodarze Gminy Jedlińsk. Do tej pory przebiegało tam odgałęzienie linii niskiego napięcia, które mogło stwarzać potencjalne zagrożenie dla bawiących się dzieci. W porozumieniu ze skarżyskim oddziałem PGE Dystrybucja zdecydowano się na likwidację napowietrznych przewodów energetycznych i zastąpienie ich linią kablową, przebiegającą w ziemi.

Pracownicy Rejonu Energetycznego Radom zrealizowali zadanie w niespełna dwa tygodnie. Jak mówi Daniel Wójcicki dyrektor rejonu - Inwestycja ta przyniosła również dodatkowe korzyści, bo umożliwiła służbom energetycznym nieograniczony dostęp do liczników Odbiorców, które do tej pory znajdowały się wewnątrz budynków mieszkalnych, a zostały przeniesione do złącza kablowo-pomiarowego, na działkę stanowiącą pas drogi gminnej.

Wójt Gminy Jedlińsk Kamil Dziewierz przekazał podziękowania dyrekcji i pracownikom rejonu - Pochylenie się i rozwiązanie tego problemu technicznego to przede wszystkim poprawa bezpieczeństwa dla lokalnej społeczności. Z naszego punktu widzenia to bardzo ważna inicjatywa zrealizowana z myślą o mieszkańcach gminy Jedlińsk.
PGE Dystrybucja S.A.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE