ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Klient wybiera termin, konsultanci Energi Operatora oddzwaniają
21.12.2020r. 11:25

W biurach obsługi klienta i punktach obsługi przyłączeń Energi Operatora, spółki zależnej Energi z Grupy ORLEN, działa System Rezerwacji Wizyt. W czasie pandemii, kiedy zawieszona została obsługa bezpośrednia, klienci mogą wybrać dogodny dla siebie termin konsultacji telefonicznej.

Kalendarz, przy pomocy którego klienci mogą ustalić dogodny dla siebie termin konsultacji telefonicznej, dostępny jest na stronie Energi Operatora przez całą dobę. Konsultację można też zarezerwować telefonicznie poprzez infolinię Energi Operatora w dni robocze w godz. 8-20, tel. 801 404 404 lub (58) 767 43 50.

Tak działa System Rezerwacji Wizyt

W trakcie rejestracji klient określa kategorię zgłoszenia, w jakiej potrzebuje wsparcia ze strony Energi Operatora. Na dwie godziny przed zaplanowanym terminem rozmowy, klient otrzymuje powiadomienie sms wraz z prośbą o zwrotne potwierdzenie uzgodnionej godziny kontaktu pracownika spółki. O omówionej godzinie pracownik Energi Operatora oddzwania do klienta, a w przypadku braku odpowiedzi powtarza w ciągu 15 minut jeszcze dwukrotnie próbę połączenia.

- System Rezerwacji Wizyt uruchamiany był etapowo - od końca października w ramach pilotażu objęto jego działaniem trzy lokalizacje: Gdańsk, Słupsk, Elbląg, a od połowy listopada cały Oddział w Gdańsku i Płocku. Możliwość rezerwacji konsultacji w Oddziałach w Koszalinie, Olsztynie, Toruniu i Kaliszu dostępna jest od 14 grudnia - mówi Ewa Sikora, dyrektor Pionu Usług Dystrybucyjnych Energi Operatora.

System Rezerwacji Wizyt jest tak przygotowany, aby z chwilą podjęcia decyzji o wznowieniu obsługi bezpośredniej, oprócz możliwości umówienia konsultacji telefonicznej, umożliwił także rezerwację wizyty osobistej.

Energa Operator doskonali standard obsługi klienta

Podnoszenie standardu obsługi klienta jest jednym z najwyższych priorytetów Energi Operatora. Spółka nieustannie analizuje i doskonali narzędzia umożliwiające załatwienie sprawy bez konieczności osobistej wizyty w placówkach. Już teraz wszystkie sprawy można zgłosić on-line, za pomocą formularza na stronie, klienci mogą zgłosić też awarię przy pomocy wiadomości sms.
Energa

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE