ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Fundacja PGE przekazała świąteczne paczki potrzebującym
22.12.2020r. 16:29

Fundacja PGE przekazała świąteczne paczki potrzebującym. Paczki otrzymali seniorzy, którzy ucierpieli w tegorocznej powodzi na Podkarpaciu, a także kombatanci i weterani Armii Krajowej oraz Polacy mieszkający na Wileńszczyźnie.

Fundacja PGE we współpracy z Caritas Archidiecezji Przemyskiej i Caritas Diecezji Rzeszowskiej przygotowała i przekazała paczki świąteczne dla seniorów i osób samotnych. Inicjatywa "Paczka dla seniora" jest kontynuacją wsparcia dla osób doświadczonych klęską powodzi.

Świąteczne upominki od Fundacji PGE otrzymali także kombatanci i weterani Armii Krajowej oraz Polacy mieszkający na Wileńszczyźnie, dzięki współpracy żołnierzy 4. Warmińsko-Mazurskiej Brygady Obrony Terytorialnej, Stowarzyszenia im. gen. bryg. Bolesława Nieczuja-Ostrowskiego oraz Stowarzyszenia "Odra-Niemen".

W ramach Fundacji PGE angażujemy się w projekty, niosąc pomoc najbardziej potrzebującym. W okresie świątecznym, również o nich nie zapominamy. W tym roku wsparcie Fundacji otrzymali powodzianie z Podkarpacia, kombatanci i weterani AK oraz Rodacy na Wileńszczyźnie - mówi Zbigniew Kajdanowski, prezes zarządu Fundacji PGE.Fundacja PGE wspiera lokalne działania społeczne, w tym pomoc osobom starszym i samotnym, jak również rodzinom, które znalazły się w trudnej sytuacji życiowej. W lipcu br. PGE przekazała darowiznę w wysokości 1 mln złotych dla Caritas Archidiecezji Przemyskiej i Caritas Diecezji Rzeszowskiej na pomoc osobom dotkniętym skutkami powodzi na Podkarpaciu.

Fundacja PGE nie zapomina również o Polakach żyjącym na obczyźnie oraz o kombatantach i weteranach, przekazując im niezbędną pomoc i wsparcie.
Grupa PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE