ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

MegaMoc świątecznych przebojów z Tauronem
24.12.2020r. 10:46

W wigilijny wieczór na antenie Radia eM zabrzmią dźwięki najpiękniejszych świątecznych piosenek. Specjalny koncert dedykowany swoim kolegom przygotowali pracownicy Taurona.

"Największe bożonarodzeniowe przeboje zaśpiewali pracownicy Grupy Tauron. Okoliczności powstania koncertu były niecodzienne, bo całość dedykowana została ich kolegom - energetykom, którzy w dobie pandemii nigdy nie przestali nieść pomocy innym. Dlatego teraz ich koledzy pozostali tym symbolicznym gestem postanowili podziękować im za pracę w trudnym roku. Efekty podziwiać będą mogli wszyscy słuchacze Radia eM" - mówi Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Grupy Tauron.

Łącznie na antenie katowickiego radia pojawi się 12 utworów wykonywanych przez 12 pracowników Taurona. Na liście przebojów znajdą się takie hity jak "Kto wie" De Su, "Coraz bliżej Święta" Ani Szarmach czy "Merry Christmas Everyone" Shakin' Stevensa.

Utwory emitowane będą w wieczór wigilijny oraz drugi dzień świąt o godz. 20 w Radiu eM (woj. śląskie). Nagrania można znaleźć również w internecie.

"Pracownicy grupy Tauron zaśpiewali najpiękniejsze polskie i zagraniczne świąteczne przeboje, w wyjątkowych aranżacjach. Zarejestrowali je w strudiu nagraniowym Radia eM w Katowicach, dla swoich kolegów i koleżanek energetyków, a także dla wszystkich tych, którzy nigdy nie przestali pomagać potrzebującym, angażując się w różne akcje społeczne, a przy tym trwali na służbie po to, by nikomu nie zabrakło energii i ciepła" - mówi Barbara Hobzda, szef działu informacji Radia eM.

To nie jedyna świąteczna inicjatywa pracowników firmy. Na początku grudnia zaśpiewali oni najpiękniejsze świąteczne piosenki dla małych pacjentów Szpitala Klinicznego w Zabrzu. Ze sceny zlokalizowanej przed budynkiem oddziałów pediatrycznych przez jedno popołudnie płynęły dźwięki utworów, które choć na chwilę pozwoliły zapomnieć dzieciom o szpitalnej rzeczywistości. Dodatkową atrakcją byli też alpiniści z Katowickiego Klubu Wysokogórskiego, którzy przypięci do lin, animowali czas maluchów zza szyb budynku.

Pracownicy Taurona każdego roku przygotowują na Święta specjalną niespodziankę. Dwa lata temu nagrali płytę z bajkami dla dzieci,
w zeszłym roku kolędowali dla pacjentów szpitali i hospicjów.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE