ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Zły rok dla Gazpromu
29.12.2020r. 11:55

Szef Gazpromu Aleksiej Miller podał na telekonferencji z inwestorami, że eksport gazu tej firmy do odbiorców spoza Wspólnoty Niepodległych Państw w 2020 roku wyniesie 179 mld m sześc gazu. To o 10,1 procent mniej niż w całym 2019 roku. - czytamy w BiznesAlert.pl.

Eksport gazu do państw "dalekiej zagranicy" (spoza WNP) wyniósł 199,2 mld m sześc. w 2019 roku. W 2019 roku Gazprom wydobył w Rosji ponad 501.2 mld m sześc gazu. W 2020 roku wartość ta ma wynieść 452 mld m sześc. i oznacza spadek o 10,9 procent.
Spadły również dostawy gazu do odbiorców w Rosji. W 2019 roku Rosjanie odebrali od Gazpromu 235,8 mld m sześc. gazu podczas gdy w całym 2020 roku mają odebrać 223 mld m sześc. Spadek wyniesie zatem 5,4 procent - czytamy w BiznesAlert.pl.
Gazprom , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE