ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE zaprasza na Koncert Sylwestrowy w Filharmonii Narodowej
30.12.2020r. 11:45

Orkiestra Filharmonii Narodowej zaplanowała ostatnie w tym roku wydarzenie artystyczne - specjalny Koncert Sylwestrowy. Transmisja koncertu odbędzie się 31 grudnia o godz. 20.00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia. Na to wyjątkowe przedstawienie muzyczne zaprasza Mecenas Filharmonii Narodowej i sponsor koncertu - PGE Polska Grupa Energetyczna.

Wsparcie polskiej kultury wysokiej to ważny element zaangażowania Grupy PGE, która jest mecenasem kilkunastu filharmonii w Polsce, w tym warszawskiej Filharmonii Narodowej. Ostatni rok był trudnym czasem dla środowiska kultury. Między innymi dzięki wsparciu PGE, filharmonie objęte naszym mecenatem, mogły dostarczać muzycznych emocji. Od marca 2020 roku wspólnie zorganizowaliśmy ponad 100 koncertów dostępnych w kanałach internetowych - mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej. - PGE pozostaje mecenasem filharmonii i nadal będzie wspierać ich działalność. Wierzę, że w przyszłym sezonie artystycznym spotkamy się w salach koncertowych.

Grupa PGE, wspierając 11 filharmonii w całej Polsce, jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mecenasów kultury wysokiej w Kraju. PGE wspiera Filharmonię Narodową w Warszawie a od 2012 roku nosi honorowy tytuł Mecenasa Roku.

PGE Energia Ciepła, spółka z Grupy Kapitałowej PGE, objęła mecenatem Polską Filharmonię Bałtycką w Gdańsku, Filharmonię im. Karola Szymanowskiego w Krakowie, Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu, Toruńską Orkiestrą Symfoniczną, Filharmonię Zielonogórską im. Tadeusza Bairda, Filharmonię Podkarpacką im. A. Malawskiego w Rzeszowie, Filharmonię Gorzowską - Centrum Edukacji Artystycznej, Filharmonię Świętokrzyską w Kielcach oraz Filharmonię im. Henryka Wieniawskiego w Lublinie. Natomiast, PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna wspiera Filharmonię im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.

Koncerty Sylwestrowo - Noworoczne planowane są nie tylko w Filharmonii Narodowej w Warszawie, ale także w pozostałych filharmoniach objętych mecenatem PGE.

31 grudnia Koncertem Sylwestrowym, rok zakończy Filharmonia Zielonogórska, a Filharmonia w Lublinie zagra koncert sylwestrowo-noworoczny - "Wielka Gala Straussowska". Koncert Sylwestrowy ostatniego dnia grudnia zaplanowany jest także w Filharmonii w Krakowie, w Filharmonii w Szczecinie oraz w Filharmonii Świętokrzyskiej. Narodowe Forum Muzyki we Wrocławiu zaprasza natomiast na Galę Sylwestrową z Aleksandrą Kurzak, a Filharmonia Podkarpacka na Koncert Sylwestrowy - Zakochani w operetce. Toruńska Orkiestra Symfoniczna powita Nowy Rok tradycyjnie Prezydencką Gala Noworoczną, której transmisja planowana jest na 1 stycznia 2021 r. Natomiast Filharmonia Gorzowska zagra koncert karnawałowy 15 stycznia 2021 r., a Polska Filharmonia Bałtycka w Gdańsku, zaprasza 30 stycznia 2021 r. na Koncert Sylwestrowo-Noworoczny na jazzowo. Wszystkie zaplanowane koncerty odbędą się w wersji online.
Grupa PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE