ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE Energia Ciepła - mecenas filharmonii - zaprasza na koncerty sylwestrowo-noworoczne
30.12.2020r. 12:52

PGE Energia Ciepła z Grupy PGE, jako mecenas filharmonii w dziewięciu miastach Polski, w których prowadzi swoją działalność, zaprasza do pożegnania starego roku i powitania nowego przy dźwiękach muzyki klasycznej.

Tradycją stało się, że co roku filharmonie grają koncerty sylwestrowo-noworoczne. Tegoroczny wieczór sylwestrowy, tak odmienny od innych, również można spędzić przy dźwiękach muzyki w wykonaniu orkiestr filharmonii, nad którymi mecenat obejmuje PGE Energia Ciepła. Wszystkie koncerty odbędą się online.

Filharmonie zapraszają do oglądania i słuchania sylwestrowych koncertów:Ponadto odbędą się także koncerty noworoczne, na które zapraszają:PGE Energia Ciepła w 2020 r. poszerzyła mecenat filharmonii z pięciu do dziewięciu instytucji kultury, w miastach, w których posiada swoje aktywa ciepłownicze, stawiając sobie za cel propagowanie wśród lokalnych społeczności kultury muzycznej na najwyższym poziomie. Spółka poprzez zaangażowanie i wsparcie wydarzeń oraz inicjatyw lokalnych, realizuje ambicję bycia partnerem miast i regionów tam, gdzie prowadzi swoją działalność.Ponadto PGE Polska Grupa Energetyczna wspiera Filharmonię Narodową w Warszawie i od 2012 roku nosi honorowy tytuł Mecenasa Roku. Orkiestra Filharmonii Narodowej po raz ostatni w tym roku zagra specjalny Koncert Sylwestrowy. Transmisja koncertu odbędzie się 31 grudnia o godz. 20:00 na antenie Programu 2 Polskiego Radia. Natomiast PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna jest mecenasem Filharmonii im. Mieczysława Karłowicza w Szczecinie.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE