ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Tauron zaprasza na Bezpieczny Sylwester z TVP
31.12.2020r. 11:26

Tauron razem z Telewizją Polską zachęca do spędzenia ostatniego dnia roku w gronie najbliższej rodziny i oglądania Sylwestra Marzeń w Dwójce. To nie tylko bezpieczny, ale i bardzo dobry pomysł na świętowanie Nowego Roku. Dwójka gwarantuje widzom szampańską zabawę w rytmie polskich i światowych przebojów disco, a Tauron gwarantuje dodatkowe emocje dzięki nagrodzie pieniężnej.

- Zdecydowaliśmy się na ufundowanie nagrody przede wszystkim dlatego, by zachęcić Polaków do pozostania w domach. To niezwykle ważne, aby również w Sylwestra zachować wszystkie zasady bezpieczeństwa wyznaczone na czas pandemii. W ten sposób zadbamy zarówno o zdrowie swoje i swoich bliskich, jak i wszystkich nas - podkreśla Łukasz Zimnoch, rzecznik prasowy Tauron Polska Energia. - Życzę dobrej zabawy oraz szczęścia w Nowym Roku i podczas losowania nagrody - dodaje Łukasz Zimnoch.

Sylwester Marzeń na antenie Dwójki rozpocznie się 31 stycznia o godz. 19.55. Wystąpią największe polskie i zagraniczne gwiazdy śpiewające gorące światowe hity. Dla milionów widzów przed telewizorami na multimedialnej, plenerowej scenie wystąpią m.in.: Cleo, Zenon Martyniuk z zespołem Akcent, Golec uOrkiestra, Roksana Węgiel, Marcin Miller i zespół Boys, Viki Gabor, Weekend, Zakopower, Thomas Anders z Modern Talking i Francesco Napoli.

Tauron, tak jak Telewizja Publiczna, w trudnym czasie pandemii wychodzi naprzeciw potrzebom Polaków. Spółka nie tylko od święta wspiera działania mające zapobiec rozprzestrzenianiu się wirusa. Przez cały rok pracownicy Taurona oddawali krew i osocze dla potrzebujących. Spółka zrealizowała również wiele innych działań, które wsparły walkę z COVID-19. Jeszcze wiosną, w trakcie pierwszej fali pandemii, Tauron przekazał szpitalom maseczki ochronne. Potem, w połowie listopada, firma oddała w ręce służb medycznych tymczasowy szpital w Krynicy-Zdroju. Jednym z elementów pomocy medykom i pacjentom było również postawienie przez Tauron namiotów przed wejściem do budynków szpitali onkologicznych w Gliwicach i Krakowie, które pozwalają na oczekiwanie na przyjęcie do szpitala w dobrych warunkach.

- Nie zmarnujmy wysiłku walki z pandemią. Pozostańmy w Sylwestra w domu w gronie najbliższych. Sylwester Marzeń z Dwójką pozwoli zarówno na wspaniałą zabawę, jak i szansę wygrania 100 000 zł - podsumowuje Łukasz Zimnoch.
Tauron

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE