ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Awaria sieci ciepłowniczej w Gdańsku
09.01.2021r. 14:09

W sobotę nad ranem na Placu Komorowskiego we Wrzeszczu doszło do awarii sieci ciepłowniczej Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (GPEC). Od dostawy ciepłej wody i ogrzewania odcięto kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców dzielnic od Wrzeszcza do Sopotu Dolnego. Lokalizowanie awarii i utrudnienia mają potrwać co najmniej do godzin popołudniowych.

Jak wyjaśnia Jadwiga Grabowska, menedżer ds. mediów GPEC, lokalizowanie miejsca awarii sieci ciepłowniczej we Wrzeszczu może potrwać do godzin popołudniowych.
"W tej chwili od dostawy ciepłej wody i ciepła odcięliśmy dzielnice od Wrzeszcza do Sopotu Dolnego (Brzeźno, Wrzeszcz, Żabianka, Zaspa, Przymorze, os. Wejhera, os. Tysiąclecia, Jelitkowo oraz Dolny Sopot). Tak znaczny zakres jest jednak działaniem prewencyjnym i gdy tylko ustalimy, w którym miejscu doszło do awarii, duża część dzielnic będzie podłączana do sieci. W tej chwili na miejscu pracują nasze służby techniczne, komora na pl. Komorowskiego jest zalana wodą, musimy ją odpompować, by sprawdzić, jak rozległa jest awaria" - informuje Jadwiga Grabowska.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE