ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

W Gdańsku usunięto awarię sieci ciepłowniczej
10.01.2021r. 22:29

W niedzielę późnym wieczorem usunięto awarię sieci ciepłowniczej, którą odczuli mieszkańcy kilku dzielnic Gdańska i Dolnego Sopotu. Dostawy ciepła do mieszkań mają zostać przywrócone w nocy.

Przez dwa dni specjaliści z Gdańskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej (GPEC) pracowali przy usuwaniu usterki.

W niedzielę, późnym wieczorem, przedstawiciele GPEC ogłosili koniec awarii.

"Po zakończonych pracach technicznych w okolicach Placu Komorowskiego eksperci GPEC rozpoczęli nawadnianie sieci ciepłowniczej po usunięciu usterki. To przygotowanie do ponownego uruchomienia magistrali po awarii" - poinformowała PAP w niedzielę wieczorem Jadwiga Grabowska z GPEC.
Jak dodała, ogrzewanie i ciepła woda powrócą do mieszkańców Dolnego Wrzeszcza i Zaspy w godzinach nocnych, natomiast na Żabiance i w Dolnym Sopocie powinny ustąpić zakłócenia w dostawach ciepła. "Pierwsi mieszkańcy powinni poczuć ciepło już około północy, ostatni odczują je w godzinach rannych" - przekazała.

Podkreśliła jednak, że zakłócenia związane z ponownym uruchomieniem systemu mogą występować jeszcze w poniedziałek rano. "Mieszkańców, u których się one pojawią, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta" - powiedziała Grabowska.

Poinformowała również, że wypożyczalnia grzejników elektrycznych i farelek, która dotąd mieściła się na Pl. Komorowskiego została przeniesiona do siedziby GPEC przy ul. Białej 1b. Można tam wypożyczyć lub zwrócić grzejniki.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE