ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

NovaWind oddała do użytku największą farmę wiatrową w Rosji
12.01.2021r. 14:18

NovaWind, spółka zależna Rosatomu, oddała do użytku farmę wiatrową Koczubejewska, będącą największą na terenie Federacji Rosyjskiej - czytamy w BiznesAlert.pl.

Farma zlokalizowana jest na terytorium Stawropola, na południu Rosji. Składa się z 84 turbin wiatrowych, których łączna zainstalowana moc wynosi 210 MW. Budowa farmy rozpoczęła się we wrześniu 2019 roku. Obecnie trwa podłączanie farmy do sieci elektroenergetycznej.
Obecnie spółka realizuje kolejne trzy projekty farm wiatrowych na terenie Stawropola. W tym regionie ma powstać 500MW mocy w elektrowniach wiatrowych. Do 2024 roku Rosatom planuje oddać łącznie 1,2 GW mocy zainstalowanych w farmach wiatrowych - czytamy w BiznesAlert.pl.
Rosatom , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE