ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Konsultacje społeczne w sprawie transeuropejskiej infrastruktury energetycznej
14.01.2021r. 17:20

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W związku z publikacją 15 grudnia 2020 r. przez Komisję Europejską Wniosku Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady w sprawie wytycznych dotyczących transeuropejskiej infrastruktury energetycznej i uchylające rozporządzenie (UE) nr 347/2013, COM(2020) 824 final, Ministerstwo Klimatu i Środowiska przeprowadza konsultacje społeczne zainteresowanych stron.

Projekt Rozporządzenia TEN-E z 15.12.2020 r. określa kryteria wyboru projektów będących przedmiotem wspólnego zainteresowania UE (PCI) w zakresie infrastruktury elektroenergetycznej, gazu, wodoru, elektrolizerów oraz CO2, określa zasady i wytyczne w zakresie alokacji środków transgranicznych, kryteria kwalifikowalności oraz kryteria do uznania projektu za PCI.
Dokument jest publicznie dostępny w Bazie aktów prawnych Unii Europejskiej EUR-Lex pod sygnaturą COM(2020) 824 final.
Komentarze, uwagi i opinie do dokumentu KE, które mogą być pomocne przy opracowywaniu Stanowiska Rządu RP, można przesyłać do 15 stycznia 2021 r. do Departamentu Elektroenergetyki i Gazu na adres e-mail: departament.elektroenergetyki@klimat.gov.pl.
Źródło: Ministerstwo Klimatu i Środowiska

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE