ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Columbus Energy zawarł term sheet ws. inwestycji w spółkę wykorzystującą technologię blockchain
16.01.2021r. 16:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Columbus Energy wraz z firmą Nexity Global zawarł term sheet z udziałowcami spółki wykorzystującej technologię blockchain na potrzeby energetyki i systemów rozliczeń - podał Columbus w komunikacie.

W dokumencie uzgodniono przesunięcia w rozkładzie procentowym udziałów w spółce, zajmującej się blockchain, w wyniku zaangażowania kapitałowego ze strony Columbus lub Nexity. Strony uzgodniły, że Columbus lub Nexity będzie posiadać docelowo 51,46 proc. udziałów w tej spółce.

Strony zamierzają przeprowadzić transakcję powodującą zmiany w rozkładach udziałów w drodze podwyższenia kapitału zakładowego. Strony ustaliły, że 51,46 proc. udziału nie ulegnie zmniejszeniu przez 3 lata po dokonaniu transakcji.
Badanie due diligence ma zostać zrealizowane do 30 stycznia, a pięcioletnia umowa inwestycyjna ma zostać podpisana do 31 stycznia.

Intencją stron term sheet jest wejście spółki zajmującej się blockchain na GPW w Warszawie poprzez nabycie lub połączenie z podmiotem już notowanym.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE