ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Awaria centralnej kotłowni w Nysie
15.01.2021r. 14:52

W piątek doszło do awarii centralnej kotłowni należącej do miasta Nyskiej Energetyki Cieplnej. Przerwę w dostawach ciepła odczuli odbiorcy w całym mieście.

Do awarii centralnej kotłowni Nyskiej Energetyki Cieplnej doszło w piątek. Z tego powodu zakłócenia w dostawach ciepła do domów i ciepłej wody użytkowej odczuli odbiorcy w całym, liczącym kilkadziesiąt tysięcy mieszkańców, mieście.
Początkowo spółka zapowiadała problemy z dostawami ciepła do godzin wieczornych, jednak na stronie internetowej NEC opublikowano informację, zgodnie z którą technikom udało się szybciej przywrócić normalne funkcjonowanie kotłowni. Od godziny 14.30 wznowiono dostawy energii do lokali.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE