ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Bydgoska elektrociepłownia wsparła potrzebujących w ramach programu "Dzielimy się ciepłem"
18.01.2021r. 11:32

PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Bydgoszczy, z Grupy PGE, wsparła potrzebujących w ramach ogólnopolskiego programu "Dzielimy się ciepłem". Beneficjenci otrzymali wsparcie finansowe na łączną kwotę 30 tysięcy złotych. Przekazane środki finansowe mają zostać przeznaczone na pokrycie rachunków za ciepło i ciepłą wodę użytkową wyprodukowaną w bydgoskiej elektrociepłowni.

Wsparcie finansowe w ramach programu "Dzielimy się ciepłem" skierowane jest m.in. do ośrodków pomocy społecznej, MOPS, GOPS, organizacji pozarządowych i innych placówek, z których korzystają najubożsi odbiorcy ciepła. Polega ono na dopłacie do rachunków za ciepło i ciepłą wodę użytkową. Pomoc w 2020 r. miała szczególne znaczenie, ze względu na trudną kondycję finansową wielu podmiotów, związaną z wciąż trwającą pandemią. Bydgoska elektrociepłownia przekazała wsparcie w postaci czeków po 10 tysięcy złotych dla trzech beneficjentów: Kujawsko-Pomorskiego Okręgowego Oddziału Polskiego Czerwonego Krzyża, Schroniska dla Zwierząt oraz Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego w Bydgoszczy.

- Elektrociepłownia w Bydgoszczy dostarcza ciepło i energię elektryczną do bydgoszczan nieprzerwanie od ponad 90 lat. Jesteśmy związani z naszym miastem i jego mieszkańcami, dlatego wspieramy odbiorców wrażliwych społecznie. Chętnie angażujemy się w projekty związane ze społeczną odpowiedzialnością biznesu, mając świadomość wysokiej skali potrzeb ze strony najbardziej potrzebujących - powiedział Sebastian Wasilewski, p.o. Dyrektora PGE Energia Ciepła Oddział Elektrociepłownia w Bydgoszczy.Program PGE Energia Ciepłem "Dzielimy się ciepłem" realizowany jest również w innych lokalizacjach, w których spółka posiada swoje aktywa. Do akcji włączyły się elektrociepłownie Toruniu, Gdańsku, Wrocławiu, Siechnicach, Zielonej Górze, Krakowie, Gorzowie Wielkopolskim, Lublinie, Kielcach i Rzeszowie. Program z roku na rok nabiera coraz większego tempa, dzięki czemu PGE Energia Ciepła może nieść pomoc najbardziej potrzebującym.
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE