ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Kolejna akcja krwiodawstwa wśród bełchatowskich energetyków
18.01.2021r. 14:52

Krwiodawcy z klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów, oddziału spółki PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna z Grupy z PGE, oddali ponad 11 litrów krwi podczas pierwszej w tym roku akcji krwiodawstwa.

Klub Honorowych Dawców Krwi przy Elektrowni Bełchatów, który w ubiegłym roku obchodził jubileusz 40-lecia istnienia, energicznie rozpoczął kolejny rok swojej działalności. Mimo utrudnień i ograniczeń związanych z pandemią w ubiegły piątek, 15 stycznia, odbyła się pierwsza w tym roku akcja oddawania krwi. Zakwalifikowano do niej 25 osób, które oddały łącznie ponad 11,2 litra krwi.

Mimo wyjątkowej sytuacji związanej z pandemią koronawirusa, chętnych do oddania krwi nie zabrakło. Wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji, przekazuję podziękowania i wyrazy wdzięczności za bezinteresowne niesienie pomocy osobom chorym. Postawa krwiodawców wzmacnia wiarę w ludzi, pokazuje, że w czasie panującej pandemii nie pozostajemy obojętni na potrzeby innych. Wierzę, że na tym nie poprzestaniemy - mówi Wioletta Czemiel-Grzybowska, prezes zarządu PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna.W planach Klubu HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów na ten rok jest jeszcze 6 akcji. Odbędą się one m.in. w siedzibie centrali spółki PGE GiEK, a także z okazji Dnia Energetyka, w bełchatowskich "Gigantach Mocy". Szczegółowy kalendarz znaleźć można na facebookowej stronie klubu

W ciągu 40 lat istnienia, Klub HDK PCK przy Elektrowni Bełchatów przeprowadził 264 akcje oddawania krwi, w każdej z nich uczestniczyło kilkudziesięciu krwiodawców.

PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE