ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Awaria ogrzewania w Warszawie; kilka budynków bez dostaw ciepła
18.01.2021r. 19:52

Siedem budynków w Warszawie w rejonie ul. Solec będzie bez ogrzewania do wtorku rano. W wyniku awarii sieci ciepłowniczej nastąpiła tam przerwa w dostawach ciepła.

Po południu w poniedziałek w rejonie ul. Solec doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Do wtorku rano pięć budynków przy ul. Solec i po jednym budynku przy ul. Tamka oraz Kruczkowskiego będzie bez dostaw ciepła. Spółka Veolia Energia informuje, że przywrócenie dostaw ciepła planowane jest we wtorek około godz. 8.

Rzeczniczka stołecznego ratusza Karolina Gałecka przekazała PAP, że jest to awaria, która ma trwać mniej niż 24 godziny. Dlatego też miasto na razie nie będzie podejmować działań, jak przypadku większej i trwającej dłużej awarii sieci ciepłowniczej na Pradze-Północ podczas ostatniego weekendu. Wtedy stołeczna straż miejska rozwoziła mieszkańcom budynków dotkniętych awarią m.in. elektryczne piecyki zapewnione przez miasto.

Gałecka zastrzegła przy tym, że jeśli czas trwania awarii na Solcu wyniesie jednak ponad 24 godziny, to miasta będzie podejmować stosowne działania.
Rzeczniczka przypomniała jednocześnie, że cały czas też można dzwonić pod numer 915 115, jeśli ktoś potrzebuje pomocy. "Biuro Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego jest cały czas w gotowości" - podkreśliła.

Sytuacja jest na bieżąco aktualizowana pod adresem: https://energiadlawarszawy.pl/strefa-klienta/dla-odbiorcy/przerwy-w-dostawie-energii/.

W piątek po uszkodzeniu rury sieci ciepłowniczej na ul. Jagiellońskiej ogrzewania nie było w ponad 60 praskich budynkach, później tego dnia do awarii doszło też na Kabatach, a jej skutki dotknęły prawie 20 budynków. Do kolejnej awarii sieci ciepłowniczej doszło w sobotę na ul. Jagiellońskiej, krótko po naprawie poprzedniej. Awarie te udało już się naprawić.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE