ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

RWE Renewables uruchamia dwie kolejne farmy wiatrowe w USA
21.01.2021r. 05:44

Farma wiatrowa Boiling Springs o mocy 148 MW licząca 60 turbin GE została zbudowana w hrabstwie Woodward w stanie Oklahoma. Farma East Raymond z 91 turbinami Vestas ma zainstalowaną moc 200 MW i znajduje się w południowym Teksasie.

Dla farmy wiatrowej East Raymond, w 2019 r. RWE Renewables podpisał umowę PPA z Austin Energy na 12 lat. W tym samym roku, zawarł umowę PPA z American Honda Motor dla farmy w Boiling Springs.

RWE będzie obsługiwać i utrzymywać farmy zachowując 25 proc. udziałów w projektach.
"Rygorystycznie rozwijamy nasz portfel OZE, a Ameryka Północna jest jednym z naszych strategicznych rynków w tym procesie. Boiling Springs i East Raymond to już 26. i 27. farma wiatrowa na lądzie, które ukończyliśmy w USA. Będą dostarczać czystą i niedrogą energię elektryczną, głównie dla producentów samochodów Hondy i klientów Austin Energy. Nasz zintegrowany model biznesowy obejmuje wszystkie etapy łańcucha wartości - od opracowania projektu, przez budowę i eksploatację, aż po komercjalizację. Umowy z Hondą i Austin Energy pokazują, że jest to właściwe podejście" - powiedziała Anja-Isabel Dotzenrath, dyrektor wykonawczy RWE Renewables.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE