ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Warszawa. Piąta awaria sieci ciepłowniczej w poniedziałek
25.01.2021r. 21:56

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
W poniedziałek doszło do serii awarii ciepłowniczych - łącznie pięciu. Wieczorem ciepła zostali pozbawieni mieszkańcy okolic ul. Kredytowej - awaria objęła 8 budynków.

Veolia Energia Warszawa poinformowała na swojej stronie internetowej w poniedziałek wieczorem o awarii w rejonie ulicy Kredytowej. Awaria dotyczy w sumie 8 budynków w okolicy: pl. Dąbrowskiego 2/4, Jasna 26, Kredytowa 3, Kredytowa 3a, Kredytowa 7, Kredytowa 5, Kredytowa 9 oraz Świętokrzyska 18a. Jej usunięcie planowane jest do wtorku do południa.
Jest to piąta awaria ciepłownicza w poniedziałek. Wcześniej do awarii doszło w okolicach ulic: Puławskiej, Dzielnej, Elekcyjnej i Górczewskiej.
Zobacz także:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE