ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Anwil z Grupy Orlen ponownie z tytułem Top Employer Polska
27.01.2021r. 13:20

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Anwil z Grupy Orlen drugi rok z rzędu uzyskał tytuł najlepszego pracodawcy - Top Employer Polska. Świadczy to, jak podkreśla spółka, o wysokim zaangażowaniu w tworzenie jak najlepszego środowiska pracy i wdrażaniu wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktyk HR.

Anwil podkreślił, że przyznanie wyróżnienia zostało poprzedzone badaniem weryfikacyjnym, w którym spółka ta została poddana przez ekspertów z Top Employers Institute "wnikliwej analizie" - jak w przypadku innych podmiotów, ocena oparta była na kwestionariuszu zawierającym najlepsze praktyki, obejmujące zarządzanie zasobami ludzkimi, który obejmował 6 domen składających się z 20 tematów, jak np. strategia HR, środowisko pracy, pozyskiwanie talentów, szkolenia i rozwój, well-being, różnorodność i integracja.

"Chemiczna spółka z Grupy Orlen już drugi rok z rzędu uzyskała tytuł Top Employer Polska. Świadczy to o wysokim zaangażowaniu organizacji w tworzenie jak najlepszego środowiska pracy i wdrażaniu wysokich standardów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i praktyk HR" - oznajmiła spółka w środowym komunikacie.

Według prezes Anwilu Agnieszki Żyro, spółka ta jest pracodawcą odpowiedzialnym, a zapewnienie najlepszego środowiska pracy, komfort i atrakcyjną ofertę socjalną są tam jednym z priorytetów. "Przykładamy też dużą wagę do wspierania pracowników w ich rozwoju zawodowym, budowaniu kompetencji i dodatkowych umiejętności. Są to podstawowe wyznaczniki w prowadzonej przez nas polityce kadrowej, bo mamy świadomość, iż to ludzie - nasi pracownicy - są największą wartością firmy. Przyznany tytuł Top Employer Polska jest tego wyraźnym potwierdzeniem i jesteśmy z tego niezwykle dumni" - oświadczyła Żyro, cytowana w informacji Anwilu.
Spółka przypomniała, że Top Employers Institute to niezależna jednostka certyfikująca, która od 30 lat weryfikuje i ocenia warunki pracy stworzone przez pracodawców na całym świecie, co z kolei umożliwia m.in. wzajemną, międzynarodową wymianę doświadczeń w zakresie najlepszych praktyk. "Łącznie Top Employers Institute certyfikował już ponad 1600 organizacji w 120 krajach, przyznając prestiżowy tytuł tym, które pozytywnie wpływają na życie ponad 7 mln pracowników" - podkreślił Anwil.

Anwil z siedzibą we Włocławku (Kujawsko-pomorskie) to podmiot zależny PKN Orlen, w którym płocki koncern ma 100 proc. akcji. Spółka produkuje nawozy azotowe: saletrę amonową i saletrzak, a także wytwarza tworzywa sztuczne, w tym suspensyjny polichlorek winylu, którego jest jedynym producentem w Polsce.

Sprawdź ten temat:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE