ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Awaria sieci ciepłowniczej w Dąbrowie Górniczej
21.02.2021r. 18:22

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Do dużej awarii sieci ciepłowniczej doszło w niedzielę w Dąbrowie Górniczej. Służby Tauron Ciepło lokalizują miejsce nieszczelności, kiedy już się to stanie, przystąpią do prac naprawczych - przekazała rzeczniczka spółki.

O awarii poinformował późnym popołudniem Urząd Miejski w Dąbrowie Górniczej.

"Tauron Ciepło poinformował o awarii sieci ciepłowniczej, która obejmuje swoim zasięgiem praktycznie całą Dąbrowę Górniczą oprócz Mydlic. W tej chwili nie wiadomo, jak długo potrwa usuwanie awarii. Trwają intensywne prace, aby dostawy ciepła były wznowione możliwie szybko" - napisali przedstawiciele magistratu w komunikacie zamieszczonym na stronie internetowej i Facebooku.

Rzeczniczka spółki Tauron Ciepło Małgorzata Kuś powiedziała ok. godz. 18 PAP, że trwa lokalizowanie dokładnego miejsca nieszczelności, której skutkiem był duży ubytek wody w sieci ciepłowniczej. "Te prace lokalizacyjne pozwalają sukcesywnie przywracać dostawy ciepła mieszkańcom i ograniczać zasięg awarii. Ciepło jest stopniowo przywracane na poszczególnych ulicach i osiedlach. Pracujemy non stop, służby mają specjalistyczny sprzęt" - zapewniła.
Jak dodała Kuś, w pogotowiu są służby techniczne, które po ustaleniu miejsca awarii przystąpią do prac naprawczych. Potrwają one prawdopodobnie kilka godzin. "Do czasu usunięcia awarii jakaś wąska grupa mieszkańców nie będzie miała dłużej dostaw ciepła, do pozostałych dotrze ono wcześniej" - powiedziała rzeczniczka.

Czytaj również:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE