ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Klienci Taurona mogą kupić produkty typu smart home
25.02.2021r. 12:57

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Systemy inteligentnego zarządzania podnoszą efektywność ogrzewania oraz oświetlenia domu i pozwalają zredukować rachunek nawet o 30 proc. Tauron ma w swojej ofercie kredytu zero procent przy zakupie produktów typu smart home.

"Inteligentne systemy zarządzania domem to specjalna oferta dla klientów Taurona. Z doświadczenia wiemy, że produkty te niosą za sobą wiele korzyści. Teraz dokładamy do tego atrakcyjną formę finansowania. Kredyt ratalny 0 proc. oznacza, że klient oddaje do banku, z którym współpracuje Tauron, tylko taką kwotę, jaką pożyczył" - podkreśla Rafał Soja, prezes zarządu Tauron Sprzedaż.

Integracja znajdujących się w domu czujników, np. gazu czy czadu, z systemem alarmowym pozwala zwiększyć poziom bezpieczeństwa domowników, a inteligentne rozwiązania technologiczne podnoszą komfort codziennego życia dzięki łatwiejszemu korzystaniu np. z klimatyzacji czy rolet w upalne dni. Systemami smart home można sterować w prosty i intuicyjny sposób zarówno poprzez panele dotykowe zamontowane w domu i poza nim oraz za pomocą aplikacji mobilnej. Zakres konfiguracji działania sprzętów, urządzeń i czujników jest szeroki i można go dostosować do potrzeb konkretnego domu.

Po zainstalowaniu systemu smart home zmniejsza się zapotrzebowanie gospodarstwa domowego na media energetyczne. Zastosowanie systemu inteligentnego zarządzania domem zwiększa efektywność ogrzewania i zapewnia oszczędności rzędu 30 proc. Rozwiązanie to pozwala też ograniczyć koszty oświetlenia domu oraz zmniejszyć zużycie energii elektrycznej potrzebnej do zasilania urządzeń audio-video.

Nieoprocentowane kredyty na zakup nowoczesnych urządzeń to efekt współpracy Taurona z firmami partnerskimi i bankami. Dzięki niej klienci mogą kupić w ten sposób nie tylko systemy smart home, ale również panele fotowoltaiczne czy pompę ciepła. Tauron wspiera w ten sposób inwestycje przyjazne dla środowiska, a przy tym opłacalne dla domowników.

Stratega Zielonego Zwrotu Taurona obejmuje również rozwiązania i produkty skierowane do klientów biznesowych oraz firm z sektora małych i średnich przedsiębiorstw. Tego typu ekologiczna oferta obejmuje m.in. sprzedaż energii elektrycznej wyprodukowanej w 100 proc. w odnawialnych źródłach, czyli farmach wiatrowych i elektrowniach wodnych TAURONA, a także rozwiązania, które pozwalają zmniejszyć zapotrzebowania przedsiębiorstw na media energetyczne.

Czytaj również:
Czy znasz to narzędzie?

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE