ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ugoda ws. umowy na budowę bloku energetycznego w Turowie
25.02.2021r. 13:21

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Konsorcjum Mitsubishi Power Europe, Budimeksu oraz Tecnicas Reunidas zawarło z PGE Górnictwo i Energetyka Konwencjonalna ugodę ws. umowy na budowę bloku energetycznego w Elektrowni Turów - podał Budimex w komunikacie.

Wartość umowy została podwyższona o kwotę ok. 108 mln złotych netto, tj. do kwoty 3 755 mln złotych netto z uwagi na zwiększone koszty realizacji inwestycji. Udział Budimeksu w kwocie ugody wynosi ok. 40 proc.
Termin przekazania bloku do eksploatacji został wydłużony o 6 miesięcy, tj. do dnia 30 kwietnia 2021 r., co jest zgodne ze wcześniejszą propozycją konsorcjum, o której PGE informowała w raporcie bieżącym. Pozostałe istotne warunki umowy nie ulegają zmianie.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE