ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

GCLSI zaopatruje niemiecki Enpal w zestawy solarne
01.03.2021r. 09:53

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
GCL System Integration Technology Co, Ltd., czołowy chiński producent systemów fotowoltaicznych, pomyślnie zrealizował zamówienie na zestawy solarne G-Home Solar Kits dla firmy Enpal, dostawcy najnowocześniejszych rozwiązań w zakresie energii słonecznej w Niemczech.

Jest to olbrzymi krok naprzód w ewolucji GCLSI na rynkach zagranicznych, ponieważ spółka z dostawcy standardowych urządzeń nowej energii staje się jednocześnie dostawcą rozwiązań dopasowanych do potrzeb klienta.

Zestaw solarny G-Home Solar Kit to wysokowydajne moduły GCL i balans systemu (BOS). Ze względu na to, że system jest już wstępnie zmontowany, upraszcza to instalację i znacznie skraca czas jej przeprowadzenia. We wrześniu 2020 roku GCLSI podpisała strategiczną umowę z Enpal na dostawę 5000 zestawów solarnych G-Home Solar Kit. Enpal, niemieckie przedsiębiorstwo zajmujące się energią rozproszoną, oferujące swoim klientom nowoczesne rozwiązania energetyczne, jest wschodzącym podmiotem w branży inteligentnej, nowej energii.

"GCLSI wyznacza ogólny kierunek rozwoju rynku dzięki oferowanym produktom i usługom, natomiast nasza obecna transformacja odzwierciedla ważną ewolucję, która ma obecnie miejsce. Dzięki wzmocnieniu naszej przewagi technologicznej, jak również wnikliwej koncentracji na rynku niemieckim jesteśmy niezwykle dumni z finalizacji tej dostawy na rzecz firmy Enpal oraz z faktu, że wkrótce wprowadzimy nasz produkt G-Home Solar Kit na szerszy rynek międzynarodowy" - powiedział Thomas Zhang, dyrektor generalny GCLSI.
Na przestrzeni ostatnich lat spółka GCLSI skoncentrowała się na rozwoju technologii, świadcząc usługi projektowania technicznego dla różnych typów i skali systemów fotowoltaicznych. Należy ona do GCL Group, globalnego konglomeratu energetycznego, największego w Chinach przedsiębiorstwa energetycznego niebędącego własnością państwa, skupiającego się na nowych źródłach energii, czystej energii i powiązanych usługach.

Źródło: GCLSI

Czytaj również:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE