ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Piotr Naimski w RMF: "Pierwsza polska elektrownia atomowa? Na Pomorzu Gdańskim"
03.03.2021r. 09:32

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
Elektrownie węglowe będą zamykane. To perspektywa 30 lat a może więcej. One są w różnym wieku i stanie technicznym - mówi Piotr Naimski minister i pełnomocnik rządu ds. strategicznej infrastruktury energetycznej. Gość Porannej rozmowy w RMF FM zapowiedział, że pierwsza polska elektrownia atomowa powstanie na Pomorzu Gdańskim.


UWAGA - BRAK DOSTĘPU DO INFORMACJI
jesteś niezalogowany (a) lub nie wykupiłeś (aś) abonamentu

Pełna treść informacji będzie dostępna tylko dla użytkowników, którzy wykupili odpowiedni abonament.

Aby uzyskać dostęp należy:


Dodaj nowy Komentarze ( 13 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: Darek 03.03.2021r. 14:21
Wszystko pięknie fajnie, tylko od lat ciągle póki co tylko o tym się u nas dyskutuje o czym najlepiej świadczy fakt, że Pan Naimski ww. wypowiedzi nie jest w stanie podać konkretnej lokalizacji tylko podaje dwie miejscowości, w których może (a wcale nie musi) powstać pierwsza el. jądrowa. Nie chcę być złym prorokiem, ale dobrze pamiętam szumne zapowiedzi polityków z poprzedniej ekipy, kiedy do życia była powoływana celowa spółka, odpowiedzialna za budowę polskiej jądrówki. Gdyby przynajmniej część zapowiedzi z przed lat została wcielona w życie, dzisiaj mielibyśmy już robotników na placu budowy, natomiast realnie nadal jesteśmy na poziomie debaty (czasami odnoszę wrażenie, że o niczym), czy elektrownię postawić w miejsowości x czy y... Może, w tym wszystkim nie chodzi o to aby króliczka złapać ale o to aby go nieustannie gonić, bo tajemnicą żadną również nie jest dla nikogo, kto choć trochę interesuje się energetyką, ża za samo mówienie "na państwowym" można nieźle zarabić, więc się mówi a efektów jak nie było tak nie ma. Niestety.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE