ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Niemcy promują "wegańską" energię
03.03.2021r. 17:55

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
"Wegańska" energia ma w założeniu być wytwarzana całkowicie bez szkód dla zwierząt. Najlepiej do tego nadaje się fotowoltaika. W odróżnieniu od turbin wiatrowych i elektrowni wodnych, w przypadku paneli słonecznych nie ucierpią ryby ani ptaki - informuje "BiznesAlert.pl".

Aktywiści na rzecz ochrony przyrody podają, że rocznie dziesiątki tysięcy ptaków padają ofiarą olbrzymich łopat w turbinach wiatrowych.

Jak podaje niemiecki tabloid "Bild" w ostatnim czasie "wegańska" energia elektryczna jest promowany we wzmożony sposób w Berlinie. Za akcjami promocyjnymi stoi berlińska marka Vegan Strom. Promocja wspierana jest przez znaną międzynarodową organizację na rzecz ochrony zwierząt PETA.
Vegan Strom sprzedaje "wegańską" energię elektryczną odbiorcom prywatnym w niemieckiej stolicy po cenach tylko niewiele wyższych od energii elektrycznej z konwencjonalnych źródeł energii. We współpracy z operatorem GreenStone Energy, Vegan Strom oferuje za miesięczną przedpłatą o wysokości 70,21 euro dostarczenie 2500 kWh "wegańskiej" energii w skali roku - czytamy w "BiznesAlert.pl".

Zapraszamy, to też ciekawy temat
Bild , BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: max 04.03.2021r. 08:18
Niemcy mają genetyczne inklinacje do wdrażania różnych pokręconych ideologii "za niewielką przedpłatą".... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE