ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Olsztyn: Awaria ciepłownicza - mieszkańcy osiedla Nagórki nie mają ogrzewania i ciepłej wody
04.03.2021r. 09:40

Z powodu awarii sieci ciepłowniczej mieszkańcy osiedla Nagórki w Olsztynie nie mają od rana w czwartek ciepłej wody i ogrzewania. Przerwa w dostawie ciepła dotyczy około 50 budynków. Służby miejskie usuwają awarię - podała PAP w czwartek Magdalena Górecka z Miejskiego Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej.

Awaria nastąpiła na ciepłociągu głównej magistrali zasilającej osiedle w ciepło. Uszkodzenie powstało w miejscu, gdzie rurociąg wykonany jest według starych technologii.

Na czas naprawy odcięto dostawy ciepła. Około 50 budynków na osiedlu Nagórki nie ma ciepłej wody użytkowej i centralnego ogrzewania. Ciepłej wody i centralnego ogrzewania nie mają mieszkańcy ulic: Orłowicza, Wańkowicza, Barcza i Paukszty.
"W tej chwili działania służb polegają na przywróceniu dostaw ciepła. Dzięki sprawnej interwencji pracowników MPEC udało się ograniczyć zasięg awarii na kolejne budynki"- podała Górecka.

MPEC podał, że awaria ma zostać usunięta w czwartek do godzin wieczornych.

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE