ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

We Wrocławiu rusza konkurs, który ma zachęcić mieszkańców do wymiany kopciuchów
04.03.2021r. 17:29

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
W ramach prowadzonej we Wrocławiu akcji "Zmień piec" rusza konkurs, który ma dodatkowo zachęcić mieszkańców do wymiany kopciuchów. Nagrodą jest remont mieszkania za kwotę 14 tys. zł wraz z profesjonalnym projektem. Zgłoszenia można składać do 4 kwietnia.

Konkurs skierowany jest wyłącznie do osób mających lub wynajmujących nieruchomość w Wrocławiu, które planują w 2021 r. wymienić piec na ekologiczne źródło ciepła, korzystając z miejskiego dofinansowania - poinformowała Agata Dzikowska z biura prasowego wrocławskiego magistratu.

Miasto chce w ten sposób zachęcić mieszkańców do korzystania z programu dopłat do wymiany pieca Kawka Plus. Jeszcze tylko w tym roku można na ten cel otrzymać maksymalną kwotę dofinansowania - 15 tys. zł.

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na pytanie "Dlaczego chcesz wymienić piec?". Wypowiedź powinna zawierać od dwóch do dziesięciu zdań.

Zgłoszenia można przesyłać do 4 kwietnia za pomocą formularza na stronie www.zmienpiec.pl/konkurs lub kuponu zamieszczonego w biuletynie Wrocław.pl.
"O wygranej zdecyduje komisja konkursowa. Oceniana będzie przede wszystkim atrakcyjność przedstawionej historii: interesujące wnioski, ciekawe sytuacje, niestandardowe pomysły" - tłumaczyła Dzikowska.

Dwie najlepsze odpowiedzi zostaną nagrodzone wykonaniem remontu mieszkania za kwotę 14 tys. zł. W ramach tej kwoty przewidziane są: projekt wnętrza przygotowany przez architekta, zakup materiałów u partnera konkursu i wykonanie prac remontowych.

Czytaj również:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE