ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Orlen świętuje Dzień Kobiet
08.03.2021r. 10:17

www.cire.pl | Obserwuj nas na twitter.com/cire_pl
PKN Orlen przygotował kampanię z okazji Dnia Kobiet. Na klientki odwiedzające stacje Orlen 8 marca będą czekały specjalne upominki. Akcja obok uczczenia Dnia Kobiet ma na celu wsparcie obszaru sprzedaży detalicznej, którą koncern, zgodnie ze strategią ORLEN2030, konsekwentnie rozwija.

Klientki, które 8 marca zatankują na stacji Orlen, otrzymają aromatyczną kawę Stop Cafe tylko za 1 zł, a w godzinach od 7.00 do 20.00 pracownik stacji bezpłatnie uzupełni płyn do spryskiwaczy w ich samochodach.

Działalność detaliczna jest najbardziej rozpoznawalnym biznesem Grupy Orlen, który zgodnie z nową strategią, koncern zamierza intensywnie rozwijać. W 2020 r. ten segment wypracował rekordowy zysk operacyjny na poziomie ponad 3 mld zł. Na koniec 2020 r. PKN Orlen posiadał 2855 stacji paliw, z czego ponad 1800 w Polsce.

Orlen to sieć stacji paliw, którą Polacy darzą także największym zaufaniem. Według Instytutu Badań Rynkowych i Społecznych IBRIS, Polacy coraz częściej korzystają ze stacji nie tylko jako miejsca do tankowania paliwa. Obecnie pełnią one również rolę kawiarni i restauracji, czy sklepów spożywczych. PKN Orlen pozostaje liderem wśród koncernów nie tylko pod względem jakości paliwa i obsługi, lecz także bogatej oferty produktowej i gastronomicznej.

Kampania wizerunkowa z okazji Dnia Kobiet prowadzona jest od 5 do 8 marca br. Akcja będzie komunikowana w radio i internecie oraz na stacjach Orlen. Od strony kreatywnej za jej projekt i realizację odpowiadała agencja Grey.

Czytaj również:
PKN Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

KOMENTARZE ( 2 )


Autor: U-bot 08.03.2021r. 12:16
W środę jest Dzień Mężczyzn, czy jak zatankuję na stacji Orlenu to mogę liczyć na jakąś gratisową "małpeczkę"?
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI

Autor: Michał 08.03.2021r. 23:01
Szkoda ze koncern zapomniał o paniach pracujących na stacjach
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 2 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE