ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

01Cyberaton Proenergy nabył większość udziałów w spółce realizującej projekt budowy elektrowni PV o mocy 1MW
25.03.2021r. 14:25

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
01Cyberaton Proenergy poinformował w komunikacie, że 23 marca br. nabył udziały reprezentujące 51 proc. kapitału zakładowego w spółce Elektrownia Słoneczna Blizocin z siedzibą w Obornikach Śląskich (spółka celowa).

Zarząd 01Cyberaton poinformował, że spółka celowa realizuje budowę elektrowni fotowoltaicznej o mocy 996,8kW, zlokalizowanej w miejscowości Blizocin w gminie Trzebnica. Spółka celowa posiada decyzję o uwarunkowaniach środowiskowych, decyzję o warunkach zabudowy, decyzję zatwierdzającą projekt budowlany i udzielającą pozwolenia na budowę oraz umowę przyłączeniową do sieci Tauron.

01Cyberaton wskazuje, że budowa elektrowni PV w miejscowości Blizocin zostanie sfinansowana ze środków własnych spółki celowej oraz z kredytu inwestycyjnego. Rozpoczęcie i zakończenie budowy planowane jest na III kwartał 2021 r.

Pozostałe udziały, reprezentujące 49 proc. kapitału zakładowego spółki celowej, nabyła spółka Black Pearl, zgodnie z umową o współpracy w zakresie realizacji wspólnych inwestycji, zawartą w dniu 11 marca 2021 r.
Jak poinformował 01Cyberaton, nabycie udziałów spółki celowej wpisuje się w założenia strategiczne i działania zmierzające do umocnienia pozycji spółki oraz jej grupy kapitałowej na rynku fotowoltaicznym w Polsce.

Czytaj również:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE