ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Energa Obrót z Grupy Energa rozpoczyna integrację wizualną z Grupą Orlen
07.04.2021r. 07:45

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Energa Obrót, podmiot Grupy Energa, rozpoczyna integrację wizualną z Grupą Orlen. Niebawem w logo spółki pojawi się nazwa Grupa Orlen, a barwy zostaną uzupełnione o kolor czerwony. Poszczególne obszary Energi Obrotu będą zmieniać wygląd w kolejnych miesiącach.

Informując w czwartek o zmianach wizualnych, Grupa Energa przypomniała, że dołączyła do Grupy Orlen w 2020 r. Jak zaznaczono w komunikacie, "integracja biznesowa obu grup ma wpływ m.in. na szatę graficzną w komunikacji z klientami Energi Obrotu", która będzie "dostosowywana stopniowo do standardów Grupy Orlen".

"W kolejnych miesiącach poszczególne obszary związane z działalnością Energi Obrotu będą zmieniać wygląd. Wiosną w logo spółki pojawi się człon Grupa Orlen, który podkreśla przynależność do największej w Europie Środkowo-Wschodniej grupy kapitałowej" - zapowiedziała Grupa Energa. W informacji podkreślono, że w związku z wdrażaną integracją wizualną "kolorystyka Energi Obrotu zostanie uzupełniona o kolor czerwony".

Jak podała Grupa Energa, "aktualizacja identyfikacji wizualnej" dotyczyć będzie w pierwszej kolejności wzorów dokumentów, umów, materiałów reklamowych i strony energa.pl - "zmiany wizualne będą wprowadzane stopniowo". W komunikacie wyjaśniono, że "informacje o poszczególnych etapach tego procesu Energa Obrót przekazywać będzie w komunikatach na stronie spółki, a także bezpośrednio klientom - pisemnie, drogą elektroniczną lub poprzez powiadomienia w elektronicznych platformach obsługi klienta".

Grupa Energa zapowiedziała, że o zmianach faktur i kopert Energa Obrót poinformuje oddzielnym komunikatem na internetowej stronie: energa.pl/witaj.
W informacji przypomniano, że w kwietniu 2020 r. PKN Orlen został dominującym akcjonariuszem Energi, spółki zarządzającej Grupy Energa. Wskazano przy tym, iż efektem zmian własnościowych jest właśnie integracja Energi w ramach Grupy Orlen.

Grupa Energa podkreśliła, że spółka Energa Obrót jest jednym z pięciu największych sprzedawców energii elektrycznej w Polsce i podmiotem świadczącym również usługi z zakresu m.in. rozwoju elektromobilności, kompleksowego montażu paneli fotowoltaicznych czy audytów efektywności energetycznej.

Nowe tematy, nowe komentarze naszych Czytelników
O tym teraz dyskutuje branża
  1. Ministerstwo Aktywów Państwowych potwierdza plan utworzenia Narodowej Agencji Bezpieczeństwa Energetycznego
  2. Paweł Strączyński zrezygnował z funkcji wiceprezesa PGE
  3. Kraków: Instytucje miejskie będą kupować energię z odnawialnych źródeł
reklama@cire.pl - oferta dla firm zainteresowanych reklamą i obecnością w naszym portalu
,
PAP


Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: uhahany 03.04.2021r. 17:08
szkoda komentować największa grupa itd.
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE