ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Stacje do ładowania autobusów w Częstochowie
06.04.2021r. 09:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Na terenie zajezdni Miejskiego Przedsiębiorstwa Komunikacyjnego trwa budowa infrastruktury do obsługi nowych, w pełni elektrycznych autobusów. Pierwsze z nich pojawią się w Częstochowie wiosną.

Docelowo elektrycznych autobusów marki Autosan będzie w Częstochowie 15. W środku będzie 27 miejsc siedzących, rampa dla osób z niepełnosprawnościami ruchowymi czy przyciski dostosowane dla pasażerów niedowidzących i niewidomych. Ponadto zostaną bogato wyposażone - wymienić tu można chociażby biletomaty do płatności zbliżeniowych na pokładzie, system kamer monitoringu, klimatyzację, cztery punkty USB oraz wi-fi. Pierwsze pojazdy powinny do nas dotrzeć wiosną.

Do ich eksploatacji niezbędna jest budowa specjalnych stacji ładowania. Docelowo powstanie osiem podwójnych stanowisk do zasilania autobusów w energię elektryczną. Na jednym ładowaniu każdy z autobusów będzie mógł przejechać nawet do 300 km.
reklama@cire.pl - oferta dla firm zainteresowanych reklamą i obecnością w naszym portalu

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE