ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

174 Power Global opracowuje projekt solarny o mocy 200 MW w Kolorado
08.04.2021r. 11:48

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Firma 174 Power Global zawarła 15-letnią umowę PPA z Black Hills Energy w celu rozbudowy elektrowni słonecznej Turkey Creek o mocy 200 MW w hrabstwie Pueblo w stanie Kolorado.

Oczekuje się, że elektrownia słoneczna na skalę przemysłową będzie generować energię elektryczną wystarczającą do zasilenia około 46 000 domów w Kolorado. Po uruchomieniu Turkey Creek wniesie wkład w plan Black Hills Energy Renewable Advantage, strategię rozwoju czystej energii, która ma przynieść prawie 178 milionów dolarów w postaci podatków stanowych, lokalnych i federalnych.

Projekt ma szacunkowy koszt budowy ponad 200 mln USD i stworzy około 250 miejsc pracy w budownictwie, z potencjałem do 450 pracowników na niektórych etapach budowy.
Budowa obiektu ma się rozpocząć w 2022 r., a uruchomienie projektu w 2023 r. Zgodnie z warunkami umowy, Black Hills Energy kupi całą energię wytworzoną w ramach projektu. 174 Power Global będzie kierować opracowywaniem i budową projektów, procesem angażowania i wydawania pozwoleń z lokalnymi agencjami, w tym w okręgach Pueblo i Fremont, oraz będzie właścicielem i operatorem obiektu.

Czytaj również:
FOTOWOLTAIKA i ZIELONA ENERGIA - kto inwestuje w tej branży

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE