ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Hymon proponuje klientom nieodpłatnie dodatkowy 1 kW energii do instalacji PV
08.04.2021r. 16:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Coraz więcej Polaków decyduje się na założenie instalacji PV, chcąc nie tylko zmniejszyć wydatki na energię elektryczną, ale również zadbać o jakość powietrza. Tarnowski Hymon, wychodząc naprzeciw klientom, proponuje nieodpłatnie dodatkowy 1 kW energii do instalacji PV.

Z analiz Hymona wynika, że prosumenci, których liczba zbliża się do 0,5 mln, coraz częściej inwestują zaoszczędzone, dzięki fotowoltaice pieniądze, na zwiększanie instalacji. Z tego powodu spółka wprowadza swoją autorską, wiosenną ofertę, w której proponuje nieodpłatnie 3 dodatkowe moduły instalacji fotowoltaicznej wraz z konstrukcją i montażem.

Umożliwiamy klientom zakup większej instalacji, tak by w przyszłości mogli oni pokryć dodatkowe zapotrzebowanie na energię. Jak wynika z naszych analiz, prosumenci inwestują zaoszczędzone dzięki pozyskiwaniu energii ze słońca środki, w dalsze rozszerzanie instalacji PV - wyjaśnia Damian Krzaczek, wiceprezes Hymona - Proponujemy zatem więcej energii za mniejsze pieniądze, w dodatku na zawsze - dodaje.

Z najnowszego raportu European Clean Air Centre wynika, że mimo ogólnej poprawy jakości powietrza, są w Polsce wciąż takie miejsca, w których działania ludzi przyczyniają się pogorszenia jego stanu i zwiększenia stężeń szkodliwych substancji. Optymalnym dla środowiska i zdrowia człowieka jest wykorzystanie OZE. Wiosną coraz więcej czasu spędzamy na powietrzu i wszyscy chcielibyśmy, żeby było ono czyste. Odpowiedzią jest kampania "Wiosna z Hymonem", w ramach której pierwszych 500 osób, które w kwietniu podpiszą umowę na dostawę i montaż instalacji PV o mocy od 4 kWp do 9 kWp otrzyma 3 moduły gratis.
Domów jednorodzinnych w Polsce jest ok. 5 mln, więc ogromna część ich właścicieli zwleka z decyzją o rozpoczęciu wykorzystywania energii słonecznej na przykład do momentu uruchomienia programu "Mój Prąd" - mówi wiceprezes Hymona - Dlatego chcemy zwiększyć o 1kW moc oferowanych instalacji, jednocześnie redukując jej koszty - dodaje Damian Krzaczek.

Każdy dom jednorodzinny w Polsce musi posiadać tzw. świadectwo energetyczne, określające m.in. zapotrzebowanie budynku na energię np. do ogrzewania. Inwestycja w budownictwo energooszczędne i OZE - w tym przypadku energią słoneczną, radykalnie zmniejsza koszty utrzymania nieruchomości. Według najnowszego raportu URE na koniec 2020 r., energia elektryczna wytwarzana była w ponad 450 tys. mikroinstalacji fotowoltaicznych. Ich łączna moc zainstalowana wynosiła ponad 3 GW. Prawie 100 proc. z nich było użytkowanych przez prosumentów.

Czytaj również:
Hymon , CIRE.PL

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE