ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Rozpoczęto układanie nitki A gazociągu Nord Stream 2
12.04.2021r. 17:59

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
11 kwietnia ok. godz.7 rano statek Akademik Czerski rozpoczął pracę przy budowie Nord Stream 2. Do ułożenia ma 85 km nitki A w duńskiej i niemieckiej Wyłącznej Strefie Ekonomicznej - informuje "BiznesAlert.pl".

Statek od kilku tygodni przebywał w morzu po przeprowadzonej modernizacji w portach Mukran i Wismar. Przed przystąpieniem do prac polegających na układaniu rur, jednostka przez trzy tygodnie przebywała w okolicy Mierzei Kurońskiej, gdzie prowadzone były próby morskie wyposażenia i sprzętu.

Obecnie przy budowie Nord Stream 2 pracują dwie jednostki układaniowe - Akademik Czerski na dłuższej, 85-km nitce A, oraz barka Fortuna na 30-km nitce B. Zgodnie z informacjami Duńskiej Agencji Morskiej, prace przy układaniu rur mają zakończyć się we wrześniu br. - czytamy w "BiznesAlert.pl".
BiznesAlert

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE