ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Kurs akcji Stilo Energy spadł w debiucie na rynku NewConnect o 1,4 proc.
21.04.2021r. 11:06

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Kurs akcji Stilo Energy, spółki działającej na rynku fotowoltaiki, spadł na otwarciu w pierwszym dniu notowań na rynku NewConnect o 1,4 proc. do 42,4 zł.

Do obrotu zostało wprowadzonych łącznie 1.245.500 akcji serii A-G oraz L.

Z przeprowadzonej w grudniu oferty publicznej spółka pozyskała ponad 9 mln zł, które będą przeznaczone na dalszy wzrost skali działalności i zwiększenie udziału w rynku. Oferta objęła 215 tys. akcji. Objęte zostały wszystkie oferowane akcje, a redukcja zapisów w transzy inwestorów detalicznych wyniosła około 78 proc.

Stilo Energy działa na rynku fotowoltaiki. W 2020 roku spółka sprzedała ponad 4 tys. instalacji o mocy ponad 22,5 MW, a rok wcześniej zamontowano łącznie 1,8 tys. instalacji o mocy 11 MW. Firma rozpoczęła działalność w drugim kwartale 2018 r.
W 2020 roku Stilo Energy wypracowało ponad 118 mln zł przychodów (wzrost o 105,7 proc. rdr), przy EBITDA o wartości 1,02 mln zł (ponad 4 mln zł wg MSSF).

Polecamy, warto zamówić

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE