ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

USA: Zachodnia Wirginia legalizuje umowy zakupu energii słonecznej
01.05.2021r. 12:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
House Bill 3310 to ustawa, która umożliwia zawieranie umów na zakup energii (KDT). KDT są szeroko dostępną metodą finansowania projektów wytwarzania energii rozproszonej, takich jak dachowe panele słoneczne. Obecnie umowy PPA są dozwolone w 29 stanach.

"Energia słoneczna pomaga mieszkańcom Zachodniej Wirginii zaoszczędzić pieniądze i przejąć kontrolę nad tym, skąd pochodzi ich energia elektryczna" - powiedział Autumn Long, dyrektor programu Solar United Neighbors w Wirginii Zachodniej. Zgodnie z umową PPA strona trzecia jest właścicielem i obsługuje instalację słoneczną. Klient przyjmujący kupuje energię elektryczną wytwarzaną przez system po stałej stawce. Stawka ta jest zazwyczaj niższa niż kwota, jaką klient płaci swojemu przedsiębiorstwu za energię elektryczną.

Umowy PPA pozwalają klientom czerpać korzyści z energii rozproszonej przy minimalnych kosztach początkowych. Klienci widzą oszczędności na rachunkach za energię elektryczną od pierwszego dnia i są w stanie zablokować długoterminowe stawki za energię. Pozwala im to ustabilizować miesięczne wydatki budżetowe i zabezpieczyć się przed wzrostem stawek użyteczności. Zachodnia Wirginia miała najszybsze tempo wzrostu cen energii elektrycznej w kraju w latach 2008-2017.

KDT to mechanizm finansowania, który umożliwi zwolnionym z podatku organizacjom w Wirginii Zachodniej, takim jak kościoły i szkoły, korzystanie z federalnych zachęt podatkowych. W ramach tej umowy deweloperzy projektów korzystają z ulgi podatkowej i mogą następnie przekazać oszczędności klientowi.
KDT ostatecznie poszerzą dostęp do przystępnej cenowo czystej energii. Stany, które zezwalają na umowy PPA z osobami trzecimi, odpowiadają za 93 proc. wzrostu amerykańskiej mocy słonecznej od 2015 roku.

Czytaj również:

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE