ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Ruszyły szczepienia 300-osobowej grupy chętnych pracowników Elektrowni Opole
01.05.2021r. 11:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Szczepienia przeprowadzane są przez pracowników Mobilnego Punktu Szczepień Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego w Opolu.

"Organizacja punktu szczepień na terenie elektrowni pozwoli na szybsze zabezpieczenie załogi zakładu przed zarażeniem koronawirusem. Przełoży się to na jeszcze większą pewność stabilnej produkcji energii, która z Elektrowni Opole płynie do milionów gospodarstw domowych" - czytamy w komunikacie przedsiębiorstwa.

Firma lub przedsiębiorstwo, które chcą przystąpić do programu szczepień swoich pracowników muszą podpisać odpowiednią umowę z podmiotem medycznym, który świadczy takie usługi. W przypadku Elektrowni Opole był to Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Opolu.

Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

KOMENTARZE ( 1 )


Autor: ja 02.05.2021r. 07:44
a w ELKO jeszcze organizuja... w takim tempie to kazdy chcacy sie zaszczepic zrobi to w systemie NPS :/ a mialo byc... pełna treść komentarza
ODPOWIEDZ ZGŁOŚ DO MODERACJI
Dodaj nowy Komentarze ( 1 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE