ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Wichury nad Polską. Bez prądu pozostaje ponad 16,6 tys. odbiorców
04.05.2021r. 08:30

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
W związku z sytuacją pogodową bez prądu pozostaje 16 tys. 606 odbiorców - poinformował w poniedziałek Grzegorz Świszcz z Rządowego Centrum Bezpieczeństwa. Dodał, że dziś do 06:00 rano odnotowano 61 uszkodzonych budynków i poszyć dachowych.

Grzegorz Świszcz poinformował w poniedziałek (3 maja) na Twitterze, że w związku z sytuacją pogodową bez prądu pozostaje 16 tys. 606 odbiorców. najwięcej w województwie warmińsko-mazurskim - 7 tys. 12, podlaskim - 5 tys. 849, lubelskim - 1 tys. 450 i podkarpackim - 1 tys. 143.

Świszcz dodał, że w godz. 22-6 Państwowa Straż Pożarna interweniowała ok. 180 razy. Odnotowano 61 uszkodzonych budynków i poszyć dachowych - najwięcej w województwie lubelskim - 41.

W poniedziałek (3 maja) rano Państwowa Straż Pożarna poinformowała, że w niedzielę odnotowano ponad 1,3 tys. interwencji w związku z przechodzącymi nad Polską burzami i silnym wiatrem.
Czytaj też: W Polsce może powstać odpowiednik amerykańskich park rangers

Najwięcej interwencji przeprowadzono w województwach dolnośląskim - 175, lubelskim - 167 i mazowieckim - 149. Do jednego z poważniejszych zdarzeń doszło w miejscowości Różnowo w województwie warmińsko-mazurskim, gdzie na samochód przewróciło się drzewo; ranna została jedna osoba.


PROSUMENT WIRTUALNY - nowe słowo w naszej branży

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE