ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

PERN zgłosił się do programu szczepień przeciwko COVID-19 w zakładach pracy
11.05.2021r. 15:10

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
PERN zgłosił udział do programu szczepień przeciwko COVID-19, który ma być realizowany w zakładach pracy. Spółka zapewnia, że jako podmiot odpowiedzialny za infrastrukturę krytyczną, robi wszystko, aby jej pracownicy mogli skorzystać z dodatkowej ochrony przed koronawirusem.

Jak poinformowała PAP rzeczniczka PERN Katarzyna Krasińska, zaszczepienie załogi tej spółki przeciwko COVID-19 będzie kolejnym elementem szeregu zabezpieczeń sanitarnych, które wdrożono tam już wcześniej, minimalizując ryzyko zakażenia wśród pracowników.

"Chcielibyśmy, aby z możliwości szczepienia skorzystali wszyscy chętni pracownicy Grupy PERN oraz ich rodziny. W tym momencie zainteresowanie programem jest bardzo duże. Dziś zgłosiliśmy nasz udział w tym programie do Rządowego Centrum Bezpieczeństwa" - przekazała we wtorek PAP Krasińska. Jak podała, aktualnie w Grupie PERN pracuje 2517 osób na podstawie umów o pracę.

Rzeczniczka PERN podkreśliła, że spółka ta, jako firma odpowiedzialna za infrastrukturę krytyczną, robi wszystko, aby jej pracownicy mogli skorzystać z dodatkowej ochrony przed koronawirusem. Dodała, iż o szczepienie przeciwko COVID-19 mogą wnioskować wszyscy pracownicy, niezależnie od rodzaju umowy wiążącej ich z PERN. Wyjaśniła jednocześnie, iż szczepienia te będą odbywały się w punktach szczepień uzgodnionych z dostawcami opieki medycznej, z którymi spółka współpracuje.
Krasińska przypomniała, że już wcześniej, w ramach przeciwdziałania pandemii COVID-19, PERN wprowadził zakup maseczek, żeli dezynfekcyjnych czy specjalnych urządzeń do oczyszczania powietrza w przestrzeniach, gdzie musi przebywać więcej osób. "Mamy opracowane specjalne procedury na wypadek choćby potencjalnego kontaktu z osobą zakażoną i stale prowadzimy w mediach wewnętrznych kampanię informacyjno-edukacyjną" - zaznaczyła rzeczniczka PERN.

PERN to państwowy podmiot, strategiczny dla bezpieczeństwa energetycznego Polski, odpowiadający m.in. za tłoczenie rurociągami ropy naftowej do rafinerii krajowych: PKN Orlen w Płocku i Grupy Lotos w Gdańsku, a także do dwóch rafinerii w Niemczech oraz za magazynowanie w bazach na terenie kraju, zarówno surowca, jak i paliw płynnych. Spółka świadczy też usługi transportu paliw, w tym benzyny, oleju napędowego i opałowego.

ENERGETYKA - najpopularniejszy dział w naszym portalu

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE