ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

PGE mecenasem Teatru Wielkiego w Łodzi
12.05.2021r. 17:30

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
PGE Polska Grupa Energetyczna została Mecenasem Teatru Wielkiego w Łodzi. PGE razem z teatrem będą działać na rzecz promowania kultury i sztuki w regionie łódzkim. Jednocześnie, już teraz PGE zaprasza do uczestniczenia w wydarzeniach artystycznych z udziałem publiczności pod koniec maja.

Wsparcie polskiej kultury wysokiej to ważny element zaangażowania Grupy PGE. Współpracujemy z kilkunastoma filharmoniami w Polsce, a od teraz także z Teatrem Wielkim w Łodzi. Jego bogata oferta, dzięki naszemu zaangażowaniu, zyska nowe możliwości rozwoju i przyczyni się do wzbogacenia życia artystycznego regionu łódzkiego - mówi Wojciech Dąbrowski, prezes zarządu PGE Polskiej Grupy Energetycznej - Ponowne otwarcie instytucji kultury to wspaniała okazja dla wszystkich amatorów sztuki do uczestniczenia w wydarzeniach realizowanych przez filharmonie i teatry objęte mecenatem PGE.


Teatr Wielki w Łodzi, fot. Emilia Rzeźnicka

Teatr Wielki w Łodzi działa na artystycznej scenie łódzkiej już od 54 lat. Jego bogata oferta obejmuje klasyczne dzieła operowe i baletowe, musicale i operetki, a także prapremiery oper wybitnych współczesnych polskich kompozytorów. Dzięki mecenatowi PGE, teatr będzie mógł realizować wydarzenia na najwyższym poziomie.


"Grek Zorba" fot. J. Miklaszewska

Grupa PGE jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych mecenasów kultury wysokiej w kraju. Wspiera 13 filharmonii w całej Polsce, w tym Filharmonię Narodową w Warszawie. PGE łączy też zaangażowanie w tej dziedzinie ze wsparciem działań historycznych, będąc m.in. partnerem strategicznym Muzeum Powstania Warszawskiego.

Czytaj również:
PGE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE