ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Wrażliwi na kulturę i sztukę. Krakowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła po raz kolejny uhonorowana Dźwigaczem Kultury 2020
14.05.2021r. 05:57

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
2020 rok był wyzwaniem w niemal każdej dziedzinie życia, także w kulturze. Dźwigacze Kultury to symboliczne podziękowanie ze strony Krakowskiego Biura Festiwalowego (KBF) wszystkim sponsorom, mecenasom i partnerom za całoroczną pracę, jaką wkładają we współtworzenie wydarzeń kulturalnych. Krakowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła po raz kolejny została uhonorowana Dźwigaczem Kultury.

PGE Energia Ciepła jest częścią lokalnych społeczności. W ubiegłym roku współpracowaliśmy z KBF w momencie, kiedy świat kultury dostosowywał się do nowych warunków. Krakowska elektrociepłownia PGE Energia Ciepła objęła partnerstwem wydawnictwo edukacyjne "Odkryj Kraków" oraz koncert dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu - powiedział Mariusz Michałek, dyrektor krakowskiej elektrociepłowni PGE Energia Ciepła.

Inaczej niż zawsze, jak zawsze razem - to nie tylko hasło: to myśl, która była z nami od marca ubiegłego roku i jest w naszych sercach i umysłach do dziś. I zostanie z nami, bo świat wokół nas bardzo się zmienił. Zmieniliśmy się i my, jednak na szczęście jest coś, co pozostało niezmienione i trwa. To relacje z naszymi partnerami. Od lat zwykliśmy ich nazywać "przyjaciółmi KBF" i dziś mogę śmiało powiedzieć, że to określenie w 100 proc. trafione. Byliśmy razem w czasach rozkwitu kultury, ale także jesteśmy razem w przysłowiowej "biedzie", momentach zmiany, w czasie pandemii - mówi Izabela Błaszczyk, dyrektor KBF - Serdecznie za to dziękuję i jak co roku... mam nadzieję na więcej. Bo już dawno jako instytucja zrozumieliśmy, że tylko dzięki współpracy i wzajemnemu zaufaniu można pchać świat do przodu! - zapewnia dyrektor Błaszczyk.

Tradycją "Dźwigaczy" jest wręczanie Laureatom specjalnie zaprojektowanej z tej okazji grafiki Dźwigacza Kultury, którą w tym roku wykonała Patrycja Podkościelny.

PGE Energia Ciepła w ubiegłym roku objęła partnerstwem wydawnictwo edukacyjne "Odkryj Kraków" realizowane w ramach projektu; "Kids in Kraków" oraz koncert dedykowany Annie Jantar i Jarosławowi Kukulskiemu "Życia mała garść".

PGE Energia Ciepła wspiera kulturę w Polsce. W ubiegłym roku spółka była m.in. partnerem Krakowskiego Festiwalu Filmowego - najstarszego w Polsce i jednego z najstarszych na świecie festiwali filmów dokumentalnych, animowanych i krótkometrażowych. PGE Energia Ciepła współpracowała również z Muzeum Inżynierii Miejskiej, Muzeum Krakowa oraz Filharmonii Krakowskiej im. K. Szymanowskiego.

Więcej informacji o laureatach "Dźwigaczy Kultury" na stronie:
https://www.krakow.pl/aktualnosci/249256,33,komunikat,przyznano_dzwigacze_kultury_2020.html

Czytaj również:
PGE Energia Ciepła

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE