ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

CENTRUM PRASOWE

Energa ze Srebrnym Listkiem CSR
09.06.2021r. 21:00

www.cire.pl | Obserwuj nas na facebook.com/energetyka
Energa z Grupy Orlen nagrodzona srebrnym listkiem CSR tygodnika "Polityka". Wyróżniane są nim organizacje, które w swojej działalności w szczególny sposób, w realizacji celów biznesowych, kierują się zasadami zrównoważonego rozwoju. Listki trafiły do polski firm już po raz dziesiąty.

Srebrny Listek CSR POLITYKI - otrzymują firmy, które w swojej codziennej działalności operacyjnej deklarują uwzględnianie wszystkich kluczowych rozwiązań normy ISO 26000. Firmy te często opierają się o najlepsze lokalne i globalne praktyki zarządcze oraz stosują międzynarodowe standardy. Dodatkowo istotnym elementem ich zarządzania jest system zarządzania etyką oraz najwyższe standardy zarządzania personelem. O efektach swoich działań cyklicznie informują interesariuszy m.in. w raportach pozafinansowych lub zintegrowanych przygotowanych w oparciu o międzynarodowe standardy ujawniania danych.Budujemy odpowiedzialną społecznie firmę, coraz lepiej dostosowującą się do oczekiwań klientów i zmieniającego się rynku. Zostaliśmy docenieni przez ekspertów, a Srebrny Listek CSR 2020 jest dowodem na to, że Energa skutecznie podnosi standard działania wynikający ze społecznej odpowiedzialności biznesu - mówi dr Alina Skorb-Gała, kierownik Wydziału ESG Energi.


W imieniu Energi wyróżnienie odebrała dr Alina Skorb-Gała (w środku), kierownik Wydziału ESG Energi

Rok 2020 czasem wyzwań

Aby ubiegać się o wyróżnienie, konieczne było wykazanie realizacji konkretnych Celów Zrównoważonego Rozwoju. W tym roku organizatorzy uznali za kluczowe inicjatywy związane z przeciwdziałaniem ekonomicznym i społecznym skutkom pandemii (cele 3,8,10) oraz działania na rzecz ograniczenia negatywnego wpływu na środowisko naturalne i klimat (cel 13).

(850x419)
Cele Zrównoważonego Rozwoju

Nie da się ukryć, że mijający rok był rokiem stawiającym polskim firmom ogromne wyzwania. Konieczne było zmierzenie się z pandemią i dostosowanie modelu działania do nowej, dynamicznie zmieniającej się i bardzo wymagającej rzeczywistości. Cele biznesowe udało się jednak Enerdze realizować w sposób zrównoważony i społecznie odpowiedzialny.

Czytaj również:
Energa Grupa Orlen

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLAND
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoft
Instytut PEcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE