ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

Plany największej farmy solarnej w stanie Nowy Jork
10.06.2021r. 14:00

www.cire.pl | Obserwuj nasze newsy na LinkedIn
Hecate Energy złożyła wniosek do Biura Lokalizacji Energii Odnawialnej Stanu Nowy Jork (ORES) na budowę farmy fotowoltaicznej o mocy 500 MW w miastach Elba i Oakfield w zachodniej części Nowego Jorku. Jeśli wniosek zostanie zatwierdzony, Cider Solar Farm będzie największym projektem słonecznym, jaki kiedykolwiek zbudowano w stanie Nowy Jork.

Oczekuje się, że prywatna inwestycja w infrastrukturę o wartości ponad 500 milionów dolarów stworzy ponad 500 miejsc pracy i będzie w stanie dostarczać 920 000 MWh odnawialnej energii elektrycznej rocznie.

Początkowo w ramach projektu poszukiwano dzierżawy i opcji na około 4000 akrów ziemi w miastach Elba i Oakfield w hrabstwie Genesee. W miarę jak zrozumienie lokalnych priorytetów stawało się coraz jaśniejsze, szczegółowe lokalizacje i prace badawcze pozwoliły Hecate udoskonalić zasięg projektu do około 2800 akrów ziemi w obu miastach.

Ustawa o przyspieszonym rozwoju energii odnawialnej i korzyściach społecznych w stanie Nowy Jork, obejmująca sekcję 94-c ustawy wykonawczej, uchwalonej w 2021 r., stworzyła nowe ORES i zasady udzielania zezwoleń na projekty dotyczące energii odnawialnej na dużą skalę. Ma on na celu poprawę lokalizacji i budowy projektów, które są przyjazne dla środowiska, opłacalne i dostarczane na czas przy udziale lokalnych społeczności.
Aplikacja Cider Solar 94-c firmy Hecate, przygotowana przez firmę Stantec Consulting Services z siedzibą w Buffalo we współpracy z firmą prawniczą Foley Hoag LLP, jest pierwszym nowym wnioskiem złożonym w ORES zgodnie z przepisami 94-c, co stanowi ważny kamień milowy w projekcie stanowym.

FOTOWOLTAIKA i ZIELONA ENERGIA - kto inwestuje w tej branży

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE