ENERGETYKA, RYNEK ENERGII - CIRE.pl - energetyka zaczyna dzień od CIRE
Właścicielem portalu jest ARE S.A.
ARE S.A.

SZUKAJ:PANEL LOGOWANIA

X
Portal CIRE.PL wykorzystuje mechanizm plików cookies. Jeśli nie chcesz, aby nasz serwer zapisywał na Twoim urządzeniu pliki cookies, zablokuj ich stosowanie w swojej przeglądarce. Szczegóły.


SPONSORZY
ASSECO
PGNiG
ENEA

Polska Spółka Gazownictwa
CMS

PGE
CEZ Polska
ENERGA

SERWIS INFORMACYJNY CIRE 24

TAURON uruchomił nowy serwis blogowy
10.06.2021r. 23:00

Redakcja CIRE
TAURON udostępnił klientom nowy serwis blogowy pod adresem lepiej.tauron.pl. Platforma stanowi bazę wiedzy w zakresie smart home i nowoczesnej energetyki. W serwisie "Lepiej" znajdują się też praktyczne wskazówki, ułatwiające codzienne proekologiczne wybory.

Co składa się na koszt fotowoltaiki? Jak dobrać i serwisować klimatyzator, żeby pracował najwydajniej i nie szkodził zdrowiu? Ile kosztuje przydomowa sauna? A także, jak w prosty sposób wprowadzić w swoim życiu zasady zero waste - to kilka zagadnień, które opracowane zostały w formie przystępnych artykułów na start serwisu lepiej.tauron.pl.

Obecnie klienci zainteresowani realizacją konkretnych inwestycji szukają eksperckiej wiedzy w różnych portalach rozsianych po sieci. Dzięki platformie wszystkie niezbędne informacje z zakresu smart home i nowoczesnej energii znajdą w jednym miejscu.

W serwisie nie zabrakło też informacji z zakresu ekologii. Wśród nich znajdują się tematy związane z zielonymi inwestycjami, ale także praktyczne wskazówki, jak łatwiej i wygodniej żyć ekologicznie na co dzień.

Tematyka artykułów podąża za potrzebami czytelników - treści będą rozwijane i dobierane tak, by odpowiadać na rzeczywiste problemy i poruszać zagadnienia, które cieszą się największym zainteresowaniem. Eksperci TAURONA w prosty sposób wyjaśnią techniczne kwestie, przeanalizują opłacalność inwestycji i zaproponują optymalne rozwiązania. Serwis lepiej.tauron.pl to także źródło wiedzy o nowościach w ofercie TAURONA.
- TAURON od lat konsekwentnie dostarcza swoim klientom wiedzę na tematy związane z energią, ekologią czy bezpieczeństwem w sieci. Popularność naszych publikacji - poradników czy e-booków - to potwierdzenie, że klienci szukają rzetelnej wiedzy. Serwis blogowy lepiej.tauron.pl to kolejny kanał, którym chcemy kontaktować się z naszymi klientami. Dzięki niemu czytelnicy zyskają fachową wiedzę, która pomoże w podejmowaniu świadomych decyzji - mówi Rafał Soja, prezes zarządu TAURON Sprzedaż.

Serwis tworzą cztery tematyczne zakładki: "Zielona energia", "Finanse i usługi", "Styl życia" oraz "Wasze historie". Portal dostępny jest pod adresem lepiej.tauron.pl


Od kilku dni trwa gorąca dyskusja na CIRE

Dodaj nowy Komentarze ( 0 )

WIĘCEJ NA TEN TEMAT W SERWISACH TEMATYCZNYCH

DODAJ KOMENTARZ
Redakcja portalu CIRE informuje, że publikowane komentarze są prywatnymi opiniami użytkowników portalu CIRE. Redakcja portalu CIRE nie ponosi odpowiedzialności za ich treść.

Przesłanie komentarza oznacza akceptację Regulaminu umieszczania komentarzy do informacji i materiałów publikowanych w portalu CIRE.PL
Ewentualne opóźnienie w pojawianiu się wpisanych komentarzy wynika z technicznych uwarunkowań funkcjonowania portalu. szczegóły...

Podpis:


Poinformuj mnie o nowych komentarzach w tym temacie


PARTNERZY
PGNiG TERMIKA
systemy informatyczne
Clyde Bergemann Polska
PAK SERWIS Sp. z o.o.
GAZ STORAGE POLANDp
GAZ-SYSTEM S.A.
Veolia
PKN Orlen SA
TGE
Savangard
Audax
Enotec
Gazterm
Tauron
DISE
BiznesAlert
Obserwatorium Rynku Paliw Alternatywnych ORPA.PL
Energy Market Observer
Innsoftcire
©2002-2021
mobilne cire
IT BCE